Witaj w naszym sklepie!

La Nell to marka stworzona przez kobietę, która kocha eksperymentować i wyrażać się poprzez wygląd. Każda z nas jest inna, każda na swój sposób wyjątkowa, i każda ma możliwość w inny sposób wyrażać swoją kobiecość.

Główne przesłanie marki zachęca by “Odnaleźć Swoją Kobiecość” – “Explore Your Femininity”, która nie zawsze musi być wyrafinowana, dziewczęca i emanująca gracją.

Ty tworzysz swoją własną “modę”, ona ma odzwierciedlać Ciebie taką jaka jesteś i do tego dążymy w La Nell, by nasze kolekcje dawały możliwość bycia najbardziej spójną wersją siebie. 

Kolekcje, które tworzymy bazują głównie na importerach producentów z Włoch, Francji, Turcji, a także Polski. Częstym azylem wspierającym produkcję towarów w szwalniach z Włoch czy Francji jest Azja.

Nie od dziś wiadomym jest fakt, że producenci wybierają i tworzą swoje oddziały w miejscach będących ekonomicznie lepszym rozwiązaniem. Nie obawiaj się więc pochodzenia Twojej wymarzonej odzieży, wybieramy ją z pasją i sercem z myślą o Tobie #LaNellGirl ♥ !

Dziękujemy za zaufanie, 

Udanych zakupów!

Close Mój koszyk
Close Ulubione
Recently Viewed Close
Close

Close
LaNell
Kategorie